Akustik Panel

HomeAkustik Panel

Akustik paneller, akustik ses yalıtımı gerektiren mekanlarda kullanılmaktadır. Akustik baffle paneller tavanlarda akustik yankı yalıtımı amacı ile kullanılırken, Akustik paravan ve masa seperatörleri ofis ve çağrı merkezi benzeri yerlerde sesleri engellemek amacı ile kullanılmaktadır. Kumaş kaplı paneller ise çeşitli alanlarda akustik dengeyi sağlamak için kullanılır.

Akustik Baffle
Akustik Paravan
Masa Seperatörü
akustik baffle ses yalıtım izolasyon paneli
akustik paravan ses yalıtım izolayon panelleri
akustik masa seperatörü
Akustik Baffle tavan sistemi olarak kullanılan, ortama şık bir görünüm katarken akustik ses düzenlemesini de sağlayan malzemedir.
Akustik paravan, ahşap iskelet üzeri akustik sünger ve onunda üzeri akustik laminasyonlu kumaşın kaplanmasından oluşmaktadır.
Masa seperatörlerimiz ofis ve çağrı merkezi gibi mekanlarda masalarda kullanılarak düşük, yüksek seslerin yalıtılmasını sağlamaktadır.
Kumaş Kaplı Panel
Akustik Ahşap Panel
Akustik Kaplama
kumaş kaplı ses yalıtım izolasyon panelleri
akustik ahşap ses yalıtım panelleri
akustik kaplama ses yalıtım paneli
Ses düzenleyici kumaş kaplı paneller yankı yalıtımı sağlamak ve seslerin bozulmasına engel olmak amacıyla tavan ve duvarlara uygulanır.
Tavan ve yan duvarlarda uygulanan akustik ahşap paneller delikli ve çizikli perforasyon seçenekleriyle salonlarda mükemmel bir akustik emilim sağlar.
Akustik kaplama akustik ses emici kumaş ile kaplı panellere verilen genel terimdir. Duvar, tavan ve ortamda kullanılarak ses yalıtımı sağlar.
[Toplam:0    Ortalama:0/5]