Akustik Ses Yalıtımı

HomeAkustik Ses Yalıtımı

Akustik ses yalıtımı yaptırarak mekanlarınız da istediğiniz yankı yalıtımını ve ses izolasyonunu sağlayabilirsiniz. İç ve dış seslerden kurtulabilirsiniz. Uygulama yaptığımız yerler arasında, vocal odası ses yalıtımı, tiyatro salonu ses yalıtımı, stüdyo ve ses kayıt odası ses izolasyonu, sinema salonu ve evde sinema salonu ses yalıtımı, restaurant ve cafe akustik yalıtım, ofis ve çalışma mekanları ses yalıtımı,  konferans salonu, disco bar, eğlence mekanları ses yalıtım ve özel akustik tasarım hizmetleri sunuyoruz.

Vocal Odası
Tiyatro Salonu
Stüdyo & Ses Kayıt Odası
vocal odası ses yalıtımı
tiyatro salonu ses yalıtımı
stüdyo ses kayıt odası ses yalıtımı
Akustik vocal odası, vocal kabin, ses geçirmez kabin, ses izolasynlu odalar, projeye özel tasarım ve çözüm hizmetleri üretiyoruz.
Tiyatro salonu, akustik ses yalıtımı, özel tasarım, yankı yalıtımı, ses izolasyonu projeye özel tasarım ve çözüm hizmetleri üretiyoruz.
Stüdyo ses yalıtımı, ses kayıt odası izolasyonu, akustik yalıtım, yankı yalıtımı projeye özel tasarım ve çözüm hizmetleri sunuyoruz.
Sinema Salonu
Evde Sinema Salonu
Restaurant & Cafe Salonu
sinema salonu ses yalıtımı
evde sinema salonu akustik yalıtım
restourant cafe ses izolasyonu
Sinema salonu akustik ses yalıtımı, sahne tasarımları, akustik sinema solonları, ses izolasyonu, yankı yalıtımı projeye özel tasarım ve çözüm hizmetleri.
Evde sinema salonu akustik ses yalıtımı, mini cep sineması, home cinema odası, ev sineması tasarımları, akustik yalıtım, ses izolasyonu projeye özel tasarım ve çözüm hizmetleri.
Restaurant, lokanta, cafeler, steakhouse, yeme içme mekanları, akustik ses yalıtımı, ses izolasyonu, yankı yalıtımı projeye özel akustik tasarımlar ve çözüm hizmetleri.
Ofis & Çalışma Mekanları
Konferans Salonu
Disco Bar & Eğlence Mekanları
Ofis, çalışma mekanları ses yalıtımı, ses izolasyonu, akustik yalıtım, yankı yalıtımı özel tasarım ve çözüm hizmetleri.
Konfrerans salonları, toplantı odaları, konuşma odaları, akustik ses yalıtımı, yankı yalıtımı, ses izolasyonu özel tasarım ve çözümler.
Disco bar, eğlence mekanları, türkü barlar, clupler, akustik ses yalıtımı, yankı yalıtımı, ses izolasyonu özel akustik tasarımlar ve çözümler üretiyoruz.
[Toplam:0    Ortalama:0/5]