Disco Bar & Eğlence Mekanları

HomeDisco Bar & Eğlence Mekanları

Disco ve barlar eğlence mekanlarının başında yer alıyor diyebiliriz. Disco ve barlarda yüksek sesli müzikler olduğu için dengesiz bir ses sorunu vardır. Bu ses sorunu gürültü kirliliğine neden olur. Bu da halkın sağlığını tehdit etmektedir. Yasal olarakta disco ve barlarda ses yalıtımının yapılması zorunlu hale gelmiştir.

Disco ve bar ses yalıtımı yapılmadığı takdirde, iç mekanlarda oluşan ses, dışarıdaki ortama aktarılarak çevrede aşırı rahatsızlığa neden olur.

Profesyonel ses yalıtım firmaları gece kulüpleri civarındaki yapıların ses kirliliği yaşamaması için çeşitli uygulamalar yapmaktadır. Gece kulüplerinin ve her türlü eğlence mekanlarının temel sorunlarından birisi olan aşırı gürültü, bariyerli süngerler, yanmaz akustik süngerler gibi elemanlarla çözülebilir, bu sayede mekanların saat 00:00’dan sonra da sesini azaltmaya gerek kalmadan hizmet verebilir,

Disko, bar ve gece kulüplerinde ses yalıtımı ürün desteği ses izolasyonu uygulama hizmeti vermekteyiz.

Gece kulüpleri, barlar gibi benzer mekanlarda akustik düzenleme ve ses yalıtımı ihtiyaçları vardır. Yüksek Bas sesi, bağırma sesleri, yüksek sesle müzik arka plandaki uğultu ve tüm kötü seslerden arınmak için ses yalıtımı hizmetlerimizden faydalanın. Kaliteli müzik için kaliteli bir ortam gerekir.

Gece kulüplerinde bulunan VIP odaları için ses yalıtımı ve ses izolasyon uygulamaları yapmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen uzman satış ekibimiz ile iletişime geçiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]