Ses Yalıtım Malzemeleri

HomeSes Yalıtım Malzemeleri

Ses yalıtım malzemeleri akustik projeler ve ses yalıtımı yapılan mekanlarda kullanılmaktadır. Akustik halı, mantar şiltesi, epdm ses bariyeri, bariyerli süngerpan, heraklit ahşap panel, bariyerli akustik süngerpan, akustik ses geçirmez kapı, akustik ses geçirmez kabin ses yalıtım malzemeleri akustik yalıtım ve ses izolasyonu projeleri ve uygulamalarında kullanılmaktadır.

Akustik Halı
Mantar Şiltesi
Epdm Ses Bariyeri
akustik halı
kauçuk mantar ses yalıtım şiltesi
epdm ağır ses yalıtım bariyeri
Zeminde oluşan titreşimli seslerin mekan içerisinde, alt kata gidişlerinde önlem olarak kullanılan akustik görünüme sahip ses yalıtım halısıdır.
Mantar şiltesi zeminde kullanılarak darbe ve ayak sesinin önlenmesini kolaylaştıran ses yalıtım malzemesidir.
Gürültü kontrolü yalıtımında, ses izolasyonunda kullanılan epdm ağır kauçuk bariyerler mükemmel ses geçiş kaybı sağlamaktadırlar.
Bariyerli Süngerpan
Heraklit Ahşap Panel
Bariyerli Akustik Sünger
bariyerli süngerpan
akustik heraklit ahşap paneller
bariyerli akustik ses yalıtım süngerleri
Bariyerli süngerpan,hem süngerpan hem de epdm bariyer ile birlikte kullanılan malzeme ses yalıtımını en iyi şekilde yapmaktadır.
Heraklite ahşap yünü sadece ses yalıtımı sağlamaz, ısı yalıtımında çok iyi bir yalıtım malzemesidir. Nemden küften etkilenmez.
Bariyerli yanmaz akustik sünger modelleri duvar ve tavanda ses yalıtımı ve izolasyonu sağlayan fiyatları uygun kaliteli yalıtım malzemesidir.
Akustik Ses Geçirmez Kapı
Akustik Ses Geçirmez Kabin
Bondex Ses Yalıtım Süngeri
akustik ses geçirmez kapı
akustik ses geçirmez kabin
bondex ses yalıtım süngeri
Akustik kapı bütün halinde akustik değeri yakalamaktadır. Akustik kapılar fabrika ortamında üretilmekte kalite kontrolden geçirilmektedir.
Akustik kabinler titreşim ve vibrasyona karşı izole edilmektedir. Akustik kapı kapandığında ses yalıtımı için epdm bariyerler bulunmaktadır.
Rebonded bondex süngerpan ses yalıtım süngerleri açısından en yüksek ses kesim performansına sahip malzemedir.
[Toplam:1    Ortalama:5/5]